به سایت آموزش زبان کودک "نی نی انگلیش" خوش آمدید
0
02144944189

هفت نشانه ای که کودک نوپا ی شما عاشق شماست

کودک نوپا

در متن زیر به هفت نشانه ای که کودک نوپا ی شما عاشق شماست اشاره می شود که توجه به آن برای پدر و مادر جذاب می باشد و علم به این موضوع باعث پاسخ آگاهانه والدین نسبت به ابراز محبت کودکشان خواهد بود.

 

1-او آینه صورت شما است :

جلوه و نمای صورت شما بسیار مسری تر از یک ویروس واگیردار برای کودکتان می باشد . به همین خاطر است ، وقتی که شما لبخند می زنید ، لبخند دارد و مضطرب به نظر می رسد وقتی که شما مضطرب هستید . این انعکاس رفتار مه نشان دهنده آن است که کودک نوپا ی شما عاشق شماست از وقتی که تازه به دنیا آمده است ، شروع می شود اما بین سن 6 تا 18 ماهگی به صورت قابل توجهی این روند افزایش می یابد.

 

2-کودکتان خط مشی خود را از شما می گیرد:

واکنش فرزند یک ساله شما وقتی که ببینید که یک فیل در آشپزخانه تخم مرغ سرخ می کند ، چیست ؟ شانس اینجاست که فرزندتان به شما نگاه می کند . این دنیا یک جای بسیار عجیب و گیج کننده برای کوچولوی شما می باشد و او از عکس العمل های شما نسبت به اطرافتان ، احساسش را می سازد . کودکتان عاشق شماست و به نظرات شما اعتماد می کند.

 

3- او با شما مشغول می شود :

جلو و عقب رفتن کودک که در دوران بسیار کوچکی او شروع شده بود ، المان تبدیل به یک شکل پیچیده شده است . کودک نوپای شما می خواهد به سوالات شما جواب دهد ، آنچه او انجام می دهد دلیل عکس العمل شما می باشد و او با روش منحصر به فرد خودش درباره ایده اش به شما می گوید . این به عنوان توجه اجتماعی دو سویه شناخته می شود و نشانی از دلبستگی و اعتماد کودک نوپای شما به شما می باشد.

 

4-کودک نوپا اعمال شما را تقلید می کند :

آیا فرزند کوچک شما خواسته است که مثل شما در را با کلید شما باز کند.

آیا موهای خود را در آینه مثل شما مرتب می کند «کارپ» می گوید : « وقتی آنها از شما تقلید می کنند صادقانه ترین شکل چاپلوسی آنها می باشد و این از نشانه های این است که کودک نوپای شما عاشق شماست.

 

5- او از شما به عنوان ستون خانه استفاده می کند:

در یک محیط جدید برای فرزند نوپای شما ، او ممکن است به نوبت یکبار برای جستجو کردن برود و یکبار به آغوش شما پناه آورده و خود را مچاله کند ، این یک نشانه مطمئن از تلاش و اعتماد است . این گفته روانشناس « لیندا اکرودولو» می باشد. شما محلی برای قوت قلب دوباره و بازگشت دوباره برای کودک نوپای خود محسوب می شوید.

 

6- از دیگر نشانه اینکه کودک نوپای شما عاشق شماست این است که او به سمت شما بر می گردد، برای نجات یافتن :

شما در یک پارک در حال پیاده روی هستید و یک سگ ممکن است کودک نوپای شما را دنبال کند . او دستان خود را باز می کند تا اینکه شما او را نجات دهید و او را محکم در بغل خود بگیرید. او به شما به عنوان ناجی و کمک اعتماد می کند و به سمت شما بر می گردد برای کمک کردن به او و این راهی برای نشان دادن عشقش به شما می باشد .

 

7- او به دنبال دلداری و آرامش از طرف شما می باشد :

کودک نوپای شما ممکن است وقتی که پایش جایی گیر می کند و زمین می خورد دستش را که خراشیده باشد جلوی شما بگیرد که شما خراشیدگی دستش را بوس کنید یا اینکه گریه می کند که شما او را درآغوش بگیرید. او می داد که می تواند به دلداری شما حساب کند.

 

منبع: www.babycenter.com

مترجم : سپیده حجتی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *