به سایت آموزش زبان کودک "نی نی انگلیش" خوش آمدید
0
02144944189

استخدام پرستار دوزبانه تاثیردرآموزش زبان به کودک

استخدام پرستار دوزبانه یکی از عوامل پرورش فرزند دوزبانه هستش ، با این همه تحقیقی که در رابطه با صحبت کردن بچه ها به بیش از یک زبان انجام شده، خیلی از والدین تصمیم گرفتند که فرزند خودشون رو دوزبانه بزرگ کنند.

حالا سوالی که پیش میاد اینکه چجوری فرزند دو زبانه داشته باشیم وقتی که خودمون به زبان دوم صحبت نمیکنیم.یه گزینه ی متعارف استخدام کردن پرستار دوزبانه است.

استخدام پرستار دوزبانه، احاطه ی کامل زبان خارجی است

یکی از راه های موثر برای فرزندتون که زبان دوم یاد بگیره، اینکه کسی دور و برش باشه که دائم به همون زبان باهاش صحبت کنه.

داشتن یه پرستار که به زبان هدف صحبت کنه و فرزندتون رو توی محیطی طبیعی غوطه ور کنه، فشار رو از روی یادگیری برمیداره و در عوض تبدیل به بخشی از زندگی روزمره میشه.

تاکید کمتری بر روی روش تدریسه و بیشتر روی یادگیری از طریق فرهنگ و موسیقی و بازی تاکید میشه.
بچه ها به جای درس، بیشتر از طریق بازی و تعامل روزانه بهتر یاد میگیرند، پس منطقیه اگه همون جور که شما به عنوان پدر و مادر دارید زبان خودتون رو به بچه تون انتقال میدید، زمانی که پرستار بچه تون باهاش میگذرونه هم همین کارو میکنه.
در نتیجه استخدام پرستار دوزبانه یکی از مولفه های پرورش کودک دوزبانه می باشد.

پرورش کودک دوزبانه

استخدام پرستار دوزبانه معادل افشا فرزندتان به فرهنگی دیگر

یاد گرفتن یه زبان دیگه فقط به معنی یاد گرفتن کلمات نیست، این همچنین یاد گرفتن یه فرهنگ جدید و یه روش زندگی دیگه هم هست.


استخدام پرستار دوزبانه این شانس رو به فرزندتون میده که در مورد یه بخش دیگه ای از دنیا هم یاد بگیره. به همین خاطر او به فرزندتون کمک میکنه که روشن فکر تر بشه.

استخدام پرستار دوزبانه مقرون به صرف

به جای پرداخت هزینه برای کلاس های درس و شهریه، با استخدام پرستار دوزبانه، یه راه مقرون به صرفه برای یاد گرفتن زبان فرزندتان داشته باشید، به اضافه ی حق امتیاز مراقبت از فرزندتون.

به جای پول دادن بابت مراقبت روزانه یا مهد کودک، و بعد اون پول دادن بابت کلاس زبان، میتونین پرستار دوزبانه ای رو استخدام کنید که براتون هر دوی این ها رو یکجا بیاره.

خیلی از والدین پرستار بچه رو از زمان تولد استخدام میکنند تا در یادگیری زبان دوم کمکشون کنه.

میتونید یادگیری زبان رو زودتر شروع کنید

دلیلی نداره که فقط به این خاطر که کلاس های زبان از سن مشخصی شروع میشه، صبر کنید تا فرزندتون بزرگ تر بشه. تحقیقات نشان داده است که بچه ها میتوانند از بدو تولد دو زبانه شوند.

نوزادان بعد از گذشت فقط چند هفته از عمرشان قادرند که صداها را از هم تشخیص بدند، پس اگه دوست دارید که فرزندتون یه زبون دیگه هم یاد بگیره، میتونین از زمان تولدش یه پرستار دوزبانه استخدام کنید.

بچه ها قادرند به صورت همزمان 2 تا 3 زبان را یاد بگیرند که در حقیقت در خانواده هایی که هر کدوم از پدر و مادر زبان مادری جدایی دارند، این یه مسئله ی نرماله و به نظر نمیاد مشکلی ایجاد کنه.

این کار مثل همه ی مهارت های دیگه احتیاج به تمرین داره و استخدام پرستار دوزبانه میتونه بهتون این در معرض زبان قرار گیری مداوم و تمرین از سن پایین رو بده و بهترین شانستون برای روون شدن در زبان است.

به فرزندتون بهترین هدیه رو بدید

استخدام پرستار دوزبانه یکی از بهترین راه ها برای فرزندتونه که زبان یاد بگیره.

دو زبانگی ثابت شده که مزایای زیادی از جمله: قابلیت تمرکز، چند مسئولیتی ( یا مولتی تسک)، و حل مشکلات برای بچه ها داره و با روند پیشرفت دنیا همینجوری که پیش میره.

دونستن یه زبون دیگه میتونه به فرزندتون فرصت های شغلی بیشتری در آینده بده. زبان یکی از بهترین هدیه ها توی دنیاست ومطمئن باشید که اون بعدا ازتون تشکر میکنه.
در نتیجه استخدام پرستار دوزبانه میتونه توآموزش زبان به کودک کمک کنه

https://bilingualkidspot.com/2016/06/24/how-a-bilingual-nanny-can-teach-your-child-a-foreign-language/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *