به سایت آموزش زبان کودک "نی نی انگلیش" خوش آمدید
0
02144944189

سوالات متداول

Faq0

در اصل آموزش زبان از بدو تولد باید شروع شود تا سن 7 سالگی بهترین دوران یا همان دوران طلایی برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد. کودکان در این دوران می توانند چندین زبان را یاد بگیرند . از این دوران طلایی کودکتون غافل نشید.

متد فراگیری زبان انگلیسی در دوران طلایی بهترین زمان آغازش هست چرا که کودک نیاز به تجزیه و تحلیل  ندارد. به همین دلیل خیلی روانتر از سنین دیگر شروع به Speaking  می کند.

بابت سن یادگیری شما رو ارجاع میدم به سخنرانی دکتر شهرتاش که تو پیج اینستاگرام نی نی  انگلیش هم گذاشتیم و حتما تا آخر ببینید


  1. برای کودک بالای دوسال باید روزی تا ۲ ساعت تماشا کنند و زیر دو سال غیر مستقیم باشه به صورت شنیداری
  2. کارتون ها رو باید مداوم برای کودک پخش کرد تا زمانی که کودک خسته و بی توجه به کارتون شود و بعد از آن باید کارتون دیگه ایی را شروع کرد.

این شبکه  ها ، فاکتورهای مورد نظر ما اعم از مثبت مفید ،آموزنده بودن مفاهیم فردی و اجتماعی کودک ،مفاهیم بنیادی پرورش  هوش و استعداد کودک را دارا نیستند.

بعضی از کارتون های شبکه های خارجی حاوی آموزش مستقیم  زبان انگلیسی  می باشد که برای مثال  apple  می شود سیب که کودک متوجه آموزش بودن کارتون  می شود و ذهنش ترجمه گر می شود. اگر قرار بود از طریق این شبکه ها ي ماهواره ای کودکان دوزبانه شوند اکنون بیش از نیمی از کودکان ایران می باید دوزبانه می شدند.

  1. برای نوزادان تا قبل از ۲ سال یادگیری باید از طرسق شنوایی اتفاق بی افته و بچه ها باید تا ۱ ساعت در روز صدای کارتوندها رو بشنوند ولی کارتون ها رو نبینند
  2. فقط کارتون رو باید بزارید و روزی تا ۲ ساعت تماشا کنند و زیر دو سال غیر مستقیم باشه به صورت شنیداری

ما در متد فراگیری زبان به هیچ عنوان از کارتون های ترجمه شده برای پرورش کودک دوزبانه استفاده نمی کنیم چرا که ترجمه کردن برای کودک کاری اشتباه می باشد . 

دوست عزیز شما از همون زمان بارداری هم میتونید شروع به دوزبانگی فرزندتون کنید در دوران بارداری میشه کارتون ها رو گوش کنید مطمین باشید جنین هم صدای کارتون رو میشنوه و در معرض زبان قرار میگیره

باید اطلاعات کامل فرزندانتون رو برامون تو پیج اینستاگرام بفرستین و مشاوران ما بر اساس سطح زبان فرزندانتون کارتون های طبقه بندی شده رو پیشنهاد میدن 

پکیج آغازین نی نی انگلیش ،شامل 5 کارتون سطح بندی و منتخب می باشدکه ارزشش به صورت دانلودی 131 هزار تومن می باشد . ولی تخفیف  35 درصدی برای این پکیج گذاشته شده است به مبلغ 85150 تومان که حدود 40 گیگ کارتون  نیاز به اینترنت پرسرعت  ADSL  دارد، البته روی فلش 32 گیگابایتی و به همراه 3 دی وی دی نیز برای عزیزانی که مشگل اینترنت دارند رایت میشود و با پست تی پاکس فرستاده میشود.