به سایت آموزش زبان کودک "نی نی انگلیش" خوش آمدید
0
02144944189

دیدن کارتون سلاح مخفی کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی هستند؟

دیدن کارتون می تواند زبان انگلیسی شما را بهبود بخشد

بچه های کوچک تا قبل از رفتن به دبستان ، تماشا کردن کارتون را خیلی دوست دارند.علاوه بر استفاده از کارتون به عنوان یک وسیله سرگرمی ، کودکان می توانند از مزایای نگاه کردن  به کارتون های آموزشی نیز بهره مند شوند.

وقتی کودکان کارتون هایی که جنبه سرگرمی و علاوه بر آن محتوای آن کارتون ها همزمان آموزشی نیز باشد را نگاه کنند،هم می توانند لذت ببرند و هم می توانند  چیزهای زیادی را که در زندگی واقعی  هم به دردشان می خورد ، یاد بگیرند.

والدین باید مطمئن شوند که بچه هایشان فقط وقتشان را جلوی تلویزیون برای تماشای کارتون ساده نگذرانند، بلکه علاوه بر سرگرمی، کارتون یک وسیله ای است برای یادگیری  و آموزش ، البته به بهترین روش.

زبان انگلیسی را با دیدن کارتون یاد بگیر

کارتون باعث میشه که کودکان به روش خلاقانه ی خودشان که فقط خودشان از آن سر در میاورند برقصند و حرف بزنند. پدر و مادر ها با دیدن یه هچین صحنه ای باید واقعا خوش حال شوند.

در سنین پایین تر معمولا بچه ها صبر لازم برای گوش کردن به قصه های قبل خواب را ندارند. در عوض ترجیح میدهند که کارتون های کوتاه تماشا کنند. با این روش، کودکان گفتار و دایره لغات خود را در رابطه با هم زبان مادری و هم زبان خارجی تقویت میکند.

این بهترین ایده است که کودکان را به وسیله تماشای کارتون به یادگیری زبان انگلیسی ترغیب کنیم.در کارتون هایی که مخصوص کودکان ساخته شده است ، زبان انگلیسی بسیار ساده خواهد بود، چرا که انها می توانند مکالمات را بشنوند و بفهمند و یک فرصت برای انها ست که لغات جدید بسیاری را در متن کارتون را یادبگیرند،

وقتی آنها متوجه شوند که معانی مکالمه کارتون را می فهمند، از خود اشتیاق بیشتری برای شنیدن با دقت مکالمات نشان می دهند.

به این ترتیب ، مهارت شنیداریشان هم تقویت خواهد شد.

والدینی که می خواهند کودکشان زبان انگلیسی را به صورت سرگرمی و شاد یاد بگیرند، باید یک لیست از بهترین کارتون ها را تهیه کنند و کودک را در معرض تماشای آنها به صورت مرتب و پشت سرهم قرار دهد.

آنها با نشان دادن کارتون های مرتبط با من و آموزشی که هدفمند هم هستند، می توانند مهارت زبانی و شنیداری آنها  را تقویت کنند و لغات و اصطلاحات انگلیسی را به روش شاد به آنها یاد دهند

دیدگاه کاربران
 • Ma1359 11 ژوئن 2020

  سلام دانلود می کنم یک فایل زیپ شده است که error میده

  • ninienglish.com 14 ژوئن 2020

   سلام لطفا نام کاربریتون رو بفرمایید ؟

  • ninienglish.com 18 آگوست 2020

   لطفا با شماره دفتر تماس بگیرین راهنماییتون میکنند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *