به سایت آموزش زبان کودک "نی نی انگلیش" خوش آمدید
0
02144944189

ارتباط با ما

  آموزش زبان با روش‌های جذاب و تفریحی

  “نی نی انگلیش” یک روش و سبک ثابت شده برای دو زبانه کردن فرزندان خردسال شما و حتی نوجوانان و بزرگسالان می باشد.

  پس با “نی نی انگلیش” از زمان طلایی یادگیری زبان انگلیسی برای کودکتان بهترین بهره را ببرید.

  باید گفت یادگیری زبان انگلیسی در سالهای ابتدایی زندگی کودکان زمان آنها را در بزرگسالی برای آموزش زبان صرفه جویی می کند.
  یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان باید با موسیقی و آهنگ های شاد و بازی و کارتونهای مناسب به همراه شخصیتهای کارتونی دوست داشتنی به طور غیر مستقیم فرا گرفته شود، که متاسفانه در کشور عزیزمان به این موارد توجهی نمی شود و بر اساس ناآگاهی آموزش زبان انگلیسی در سنین بالای 7-8 سال تا بزرگسالی به صورت کلاسهای ترمیک زبان یا دوره های فشرده و … انجام می شود .که متاسفانه هم زمان زیادی می برد و هم هزینه های بالایی برای خانواده ها در پی دارد. و از همه مهمتر اینکه کارایی مطلوبی هم نهایتا نخواهد داشت و در صورتی که وقفه ای بین کلاسها بیافتد خواهید دید که افت زیادی در زبان اتگلیسی شما بوجود آمده .

  در حالی که با همراهی نی نی انگلیش کودکان در همان سنین ابتدایی قادر به دو زبانه شدن خواهند بود و با کمترین هزینه و زمان به دستاوردی بسیار بزرگ و با ارزش دست پیدا می کنند که در زندگی آتی آنها خیلی تاثیر گذار خواهد بود، چه در زمینه ارتباط با جوامع دیگر، خلاقیت، تعامل اجتماعی قوی، قدرت حل مساله بالاترو ….

  برای تایید روش نی نی اینگلیش برای شما مخاطبان محترم سایت باید گفت دو فرزند موسسین سایت با روش به کار گرفته شده ، از زمانی که صحبت کردن را شروع کردند ، زبان اینگلیسی برای آنها به عنوان زبانی همچون زبان مادری شده و روشای عزیز 6 ساله و روزای عزیز 4 ساله به طور سلیس زبان انگلیسی صحبت می کنند و حتی گفتمان آنها با خودشان هم به صورت انگلیسی بوده و به هر دو زبان فارسی و انگلیسی در همین سنین طلایی کودکی مسلط می باشند.

  شما می توانید با مشاوره از طریق سایت نی نی انگلیش مناسب ترین راه را برای کودکان خود و حتی خودتان را انتخاب کنبد و از نتیجه کار نهایت لذت و افتخار را ببرید.

  “برای یادگیری زبان کودکتان و حتی خودتان زمان را از دست ندهید و همین اکنون اقدام کنید.”

  پست الکترونیک

  info@ninienglish.com

  شماره تماس

  02144944189

  آدرس

  تهران - خیابان سازمان برنامه شمالی -مجتمع تجاری اداری اترک - طبقه سوم -واحد 305